0
0

تنظیمات قالب

برای ساخت تراشه آیفون ۱۰ سه سال زمان صرف شده

نویسنده: مدیریت سایت 27 شهریور 1396

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

هم زمان با معرفی آیفون‌ ۱۰، آیفون ۸ و آیفون ۸ پلاس اپل از تراشه جدیدی به اسم A11 Bionic هم رونمایی کرد. تراشه‌ای که تا این لحظه مشخص شده از تراشه تمام گوشی‌های اندرویدی بازار قوی‌تر است. در واقع این تراشه برای اولین‌بار یک تراشه ۶ هسته‌ای را روی گوشی‌های آیفون قرار داده.

فیل شیلر از شرکت اپل در مصاحبه‌ای با سایت Mashable به این موضوع اشاره کرده که تراشه A11 Bionic نتیجه یک فعالیت ۳ ساله بوده است. در واقع روند ساخت این تراشه از زمان آیفو۶ و سال ۲۰۱۴ شروع شده بود. در آن زمان هنوز صحبت درباره هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی مثل امروز چندان داغ نشده بود.

در واقع تلاش سه سال گذشته شرکت اپل برای ساخت تراشه آیفون ۱۰ باعث شد که اکنون آیفون‌های جدید بسیار قدرتمند باشند. اصلا جای تعجب ندارد که این شرکت از هم اکنون کار ساخت تراشه بعدی را شروع کرده باشد تا بتواند باز هم در جوزه هوش مصنوعی پیشرفت کند. فیل شیلر به این موضوع اشاره کرد که این شرکت از هم اکنون به آینده فکر می‌کند و به هیچ محدودیتی هم فکر نمی‌کند.

منبع : جومینا مارکت